Wszyscy ludzie tworzący zespół Cura Sana niegdyś zafascynowali się muzyką rdzennych ludów Ameryki Południowej. Byli tam wielokrotnie i inspirowali sie pieśniami uzdrawiającymi (icaros) i w ogóle tamtejszą muzyką towarzyszącą ceremoniom uzdrowicielskim, a także będącą terapią uzdrawiającą - samą w sobie...

Cura Sana to pełni pozytywnej energii, przyjaźni ludzie, a ich muzyka ma wiele cech muzyki Andów i Amazonii. Ale też mają słowiańskie inspiracje. Na ich koncertach, które są własciwie misteriami, znajdziesz muzykę relaksacyjną i uzdrawiające pieśni. A więc relaks, ale nie tylko. To naturalna medycyna poszerzająca świadomość i wzbudzająca wibracje.

Wkrótce Zespół wystąpi w naszej Eko-Brzozówce! Nasi mili muzycy przekażą Ci swoje dobre wibracje, a Ceremonię uzdrawiania poprowadzi Jasnoczująca. Cura Sana wystąpi w nowym 6-osobowym składzie. Wydarzenie, jak zwykle u nas, odbedzie się w plenerze.

Dla zaplanowania daty prosimy chętnych o zgłaszanie swego udziału w tym wydarzeniu. Termin podamy w maju.

Czego doświadczysz:
✨Moc i Mądrość Kręgu,
✨Ceremonia Kakao
✨Medytacja
✨Praktyki oddechowe, ruchowe, otwieranie głosu
✨Warsztat z bębnami etnicznymi - trans w tradycyjnych rytmach afrykańskich
✨Koncert Pieśni Medycyny
Poczatęk podróży z Cura Sana o godzinie 16.00. Podróż potrwa minimum 4 godziny, nastepnie, przy odpowiaedniej atmosferz i aurze, bedziemy kontynuować spotkanie przy ognisku, do wieczora.
Warunkiem uczestnictwa w tym wydarzniu jest opłata na rzecz Zespolu, ktorą możesz uiscic na https://www.facebook.com/events/1571024876727312.
Alternatywnie, można przybyć bez rezerwacji i uiścić opłatę przed koncertem.
Sława!