Można dołączyć do nas i od razu zamieszkać:

Jest na terenie Eko-osady Brzozówka piękny drewniany dom, przeniesiony tu z okolicy Puszczy Białowieskiej, złożony według zasad słowiańskich przez jednego z nielicznych już majstrów z Podlasia. Dom zbudowała w roku 1930 szanowana rodzina, zaś w 2017 roku został on przewieziony do naszej Osady i fachowo odtworzony na fundamencie. Jego lokalizacja jest doskonała pod względem radiestezyjnym.

Zlokalizowany jest na jednej z najpiękniejszych działek w Eko-Brzozówce: na powierzchni 3001 m², wśród brzeziny i zagajnika sosnowego, tuż przy wjeździe na Osadę, w spokojnym sąsiedztwie i zaopatrzony we wszystkie udogodnienia cywilizacyjne. W domu znajdują się trzy sypialnie, z tego dwie kompletnie umeblowane. Powierzchnia domu to 75 m². Z siecią energetyczną łączy go podziemna WLZ. Co ważne, posiada nowoczesne ogrzewanie, klimatyzatory z pompą ciepła, zatem niskie koszty ogrzewania. Są też dwie wiaty parkingowe, oczyszczalnia ścieków i ujęcie dobrej wody głębinowej.

         

Dom ten można nabyć i zamieszkać w Eko-osadzie Brzozówka. A był on tworzony przez naszą Osadniczkę z sercem i dobrą energią, z przeznaczeniem dla rodziny.

Wszystkie informacje o obiekcie i jego cenie można uzyskać u Elżbiety, tel. 794383223.

Zaś informacje o naszej okolicy i gminie, jej cechach przyrodniczych i funkcjonalnych a także o zwyczajach w naszej Eko-Brzozówce można uzyskać u Pawła, tel. 574407699.