23 i 24 sierpnia, od godz 10, DNI SZEPTUCHY: SZAMANIZM RODZIMY CZY AMERYKAŃSKI? - opowieść inż. Anny Wołoszyn, jak stała się bioterapeutką, a następnie szeptuchą. Pokazy, wykłady i Sesje indywidualne z nią w Kopule.

W programie:  OCZYSZCZANIE JAJEM TO PRASTARA METODA UZDRAWIANIA  skuteczna w bojach z dolegliwościami fizycznymi, problemy psychicznymi często powiązanych z życiowymi zmartwieniami, zdejmowanie klątw, uroków, czarów, przerywa pasmo niepowodzeń życiowych.  OCZYSZCZANIE WOSKIEM PSZCZELIM, co pozwala uwolnić się od wszelakich negatywnych emocji, nawyków, nałogów, podświadomych strachów, lęków i dodatkowo wzmacnia psychikę i równoważy ciało energetyczne. OCZYSZCZANIE BIAŁĄ SZAŁWIĄ, uważana za świętą roślinę, służy do oczyszczania osób, pomieszczeń, mieszkań/domów, (przed oczyszczeniem warto wykąpać się w wodzie solą). PRZYGOTOWANIE I PICIE ZÓŁ, parzenie na mleku, wodzie, zażywanie sproszkowanych ziół.

Równocześnie: Premiera  SZAŁASU POTÓW  Temazcal - inspirowanego metodami autochtonicznych narodów Meksyku i Gwatemali, prowadzenie Paweł Fijałkowski.

 

AAA
BBB
CCC

Wyniki ogólne