Zapraszamy do Eko-Brzozówki na dzień autorski z niezwykłym Człowiekiem z naszego powiatu rawskiego: Dominika Radwańska mieszka na wsi, uprawia ogród, tworzy i zajmuje się pracą z ludźmi potrzebującymi wsparcia w rozwoju... Jej dwa konie Biorą udział w sesjach i warsztatach HORSE ASSISTED THERAPY czyli chodzą swobodnie po pastwiskach cały czas. Dominika jest autorką trzech książek o rozwoju: "Szalona, ale wolna" (2019), "Bóg. Nic mniej, nic więcej" (2020) oraz "Człowiek. W pełni mieści się wszystko" (2021).

11:00 Prelekcja: Prawda i fałsz w udawanych czasach + sesja pytań i odpowiedzi.

14:00 Demo warsztatów Pracy w Polu™ - autorskiej metody Dominiki Radwańskiej, gdzie pracujemy z tym, co niewidzialne. Metoda wywodzi się z Ustawień Systemowych Berta Hellingera, ale została uwolniona od wątku rodowego.

Przez cały czas pobytu Dominiki w Eko-Brzozowce można będzie kupować jej trzy książki z dedykacją.

Specjalnie dla Gości eventu będzie możliwość indywidualnych, 30-minutowych konsultacji z Dominiką Radwańską. Liczba miejsc na konsultacjach: 4. Aby zarezerwować miejsce na konsultacji skontaktuj się: dominikaradwanska@icloud.com

Dominika tak pisze o sobie:

"W 2020 roku zorganizowałam pierwszą edycję Kursu Szczerej Psychoterapii Intuicyjnej i Pracy w Polu dla terapeutów i osób, pragnących pracować jako terapeuci, podczas którego uczyłam mojej autorskiej metody Pracy w Polu, ale przede wszystkim stworzyłam warunki do odważnego korzystania z własnej intuicji podczas kontaktu z drugim człowiekiem, dzięki czemu każdy z uczestników mógł odkryć unikatowe Wewnętrzne Prowadzenie. 

W 2010 roku ukończyłam studia socjologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim z tytułem magistra, a następnie próbowałam różnych rzeczy, m.in. byłam piercerem, korepetytorem angielskiego, pracowałam jako specjalista ds. PR, organizowałam targi i eventy, prowadziłam firmę szkoleniową, specjalizującą się w kursach praktycznych dla właścicieli koni. W 2016 roku ukończyłam Kurs Diet Coachingu u Urszuli Mijakowskiej i zafascynowana wewnętrznym prowadzeniem, które się we mnie obudziło, zaczęłam zgłębiać tajniki psychoterapii i rozwoju świadomości. Szkoliłam się m.in. w psychologii zorientowanej na proces Arnolda Mindella, w ustawieniach systemowych Berta Hellingera oraz praktykowałam prowadzenie terapii w partnerstwie z końmi, prowadzenie arteterapii oraz pracę z ciałem."