To były wspaniałe trzy dni! FUNDACJA SŁOWIAŃSKA EKO-OSADA BRZOZÓWKA i FUNDACJA EKO-OSADA BRZOZÓWKA wraz z rodziną Fijałkowskich zaprosili 16 Mistrzyń i Mistrzów, pracowników światła, którzy pomagają nam zachować Zdrowie. Wszyscy oni dali uczestnikom spotkania swoją dobrą energię, leczyli i podzielili się wiedzą oraz piękną muzyką:

Bonifacy Didymus Czerniak, dietetyk i naturoterapeuta, założyciel Centrum Zdrowia ARKADIA POLANIA, dał wykład pt. "Leczenie przez żywienie. Medycyna kwantowa - jedyna droga do zdrowia". Potem wielokrotnie zabierał głos w dyskusjach, głosząc swoje spojrzenie na zapewnienie sobie i innym odpowiedniego dobrostanu. www.

arkadia-polania.pl

Magdalena i Sebastian Barzyk – mistrzowie naturoterpii prowadzący Gabinet Medycyny Naturalnej "SAMOUZDRAWIANIE z tematyką włąściwej diety i wykładem: Umysł. Poziomy świadomości. Samouzdrawianie psychiczne i fizyczne.

https://www.samouzdrawianie.com/

Agata Dobrzyńska - współtwórczyni Siedliska Dzikiej Róży na Ponidziu (utworzonego zgodnie z ideą Anastazji), masażystka łączącąca wiedzę z zakresu biologii ciała z duchowością oraz terapią tańcem. była u nas z tematem wykładu: Idea Anastazji w praktyce, czyli mój sposób na czas wielkich przemian”

Siergiej Czarny - terapeuta ciała i duszy, profesor Uniwersytetu Lwowskiego, od kilku lat pracujący w Polsce, był u nas aby leczyć ale też dał wykłady: Praca i właściwości szyszynki” oraz "Pierwszy umysł". http://bitly.pl/fn

 

Dorota Zdrojewska – joginka kundalini, terapeutka dzwiękiem Po raz kolejny w naszej glinianej Kopule dała nam „Koncert Dobrych Wibracji na dwóch gongach o różnej tonacji, dzwonkach i misach tybetańskich oraz innych instrumentach.”

Wojciech Pytlarz - poszukiwacz prawdy, znawca grzybów, przy wieczornym ogniu dał gawędę o tytule " Zdążanie do umiłowania".

Agnieszka Deberna – założycielka Osady Rodowej Ranczo Rosa Rugoza, instruktorka kilku sportów, uprawia rękodzieło i zajmuje się stadkiem koni. Jej wykład Słowiańskie leczenie: Apiterapia i Mykoterapia” był związany z pokazem produktów pszczelich przez nią sporządzanych.

Anna Julia Wołoszyn – naturoterapeutka, hpnoterapeutka, mistrzyni Reiki, https://healmybody.eu/  Opowiedziała „Jaka jest rola szeptuchy w XXI wieku? Zademonstrowała też rekwizyty do tych praktyk.

Ewa Kuskowska – Ogród Ziołowy Ewy i Jurka, dała gawędę i pokaz „Co robi zielarka na przełomie lata i jesieni? https://FB.com/ZagrodaZiolowa

Iwona Kostrzewa uzdrowicielka duchowa. Opowiedziała o swoich działaniach: „Uzdrawianie duchowe – Moja metoda i doświadczenia”. Następnie  dała indywidualne sesje uzdrawiania w Kopule. https://www.facebook.com/profile.php?id=100082568599302

Sobotniego wieczora, pod pięknym firmamentem, Robert Skrzypek i Sebastian Kowalewski  dali koncert poezji śpiewanej: „Korzenie – melodie i pieśni buntu i miłości”.

Tomasz Pachocki - uzdrowiciel, badacz zjawisk z pogranicza duchowości i fizyczności. Poprowadził gawędę i dyskusję o wpływie Karmy na zdrowie Człowieka. https://sklepzdrowedziecko.pl/

Paweł A. Fijałkowski – zasadźca Eko Osady Brzozówka, fundator i prezes Fundacji Eko-osada Brzozówka podzielił się swym doświadczeniem Jak powstała Eko-osada Brzozówka? Co sprzyja tworzeniu wspólnoty i dobrostanowi mieszkańców i gości?

Niezwykłym prezentem dla naszych Darczyńców i Sprzyjaciół był KONCERT na estradzie naszego Amfiteatru pod Modrzewiami: ANNA HAMELA zaśpiewała pieśni poetyckie, uzdrawiające i szamańskie. W trzech językach, w tym własnym, zwanym przez nią samą "księżycowym".

 

Na zakończenie w niedzielny wieczór  zapłonął ogień i wysłuchaliśmy pięknego śpiewu słowiańskiego. Grała na gęślach i śpiewała Lena Aneley z Alei Cedrowych.

Nasz projekt WIEC(DZ) O ZDROWIU okazał się bardzo potrzebny ludziom, więc będzie kontynuowany w następnych latach! A więc: oglądaj tę stronę. Sława!