W sobotę, 26 sierpnia 2023 od godz. 17.00 spotykamy się w gronie Darczyńców i Wolontariuszy na wieczorze medytacji, poezji i muzyki pod znakiem Konopi i Muchomora! Wieczór jest podziękowaniem Pawła - zasadźcy Eko-osady i fundatora/prezesa Fundacji Eko-osada Brzozówka dla szlachetnych Ludzi, którzy w ostatnich latach nam pomagali. Oto jego przesłanie:

"Bardzo dziekuję Wam Siostry i Bracia za tyle dobrej energii, pracy Waszych rąk, twórczych pomysłów i dzieł sztuki, którymi ubogaciliście spotkania na naszym Amfiteratrze, w Kopule, tipi, Kręgu Kamiennym i innych miejscach Eko-Brzozówki! Wielki błagodar za Dobre Słowo, wyrażane przez Was, Kochani, werbalnie i energetycznie.

W sobotę 26 sierpnia 2023 popracujemy przygotowując teren na WIEC(DZ) O ZDROWIU. 

A około godziny 17 zacznie się nasza ceremonia POKOJU: Weźmiemy się za ręce i przekażemy sobie dobrą energię.

Potem przewidujemy muzykę i medytację z udziałem Konopi i Muchomora. Podczas naszego spotkania w Kopule Brzozówki i w okolicznej przestrzeni fizycznej i duchowej możemy wypowiedzieć swoje intencje:  Nasze spotkanie rozpocznie medytacja ktorą poprowadzę wraz z jedną z naszych Mistrzyń... Bedzie to okazja o wyrażenie naszych intencji, a celem głównym jest POKÓJ, PEACE, MIP, Пакой, ოთახი, PAIX, कमरा! Oby ten stan zaistniał w naszych Sercach, naszych relacjach z Ludźmi i innymi Istotami oraz w Eko-osadzie Brzozówka, w Polsce i na Świecie.

Muzyka i przyjazne energie będą nam towarzyszyć. Sława!

Wasz

Paweł A. Fijałkowski"

                                               

A wieczorem zapłonie ogień.