14 i 15 sierpnia działy się u nas DNI ODPORNOŚCI ZDROWOTNEJ.

Były medytacje w Parku i na Kręgu Kamiennym. Goście zainteresowani konopiami zbierali pięknie dojrzałe wiechy, zaś na okolicznych polach słychać było kombajny. Żniwa!

Niektórzy goście z daleka zatrzymali się w Osadzie na noc w kamperach i namiotach. Starzy przyjaciele nocowali w glinianej Kopule Brzozówki. Wieczorami gawędom przy ognisku nie było końca. Na pogodnym niebie, wśród gwaiazdozbiorów dostrzegaliśmy pojedynczo spadające Perseidy.

Takich dni i wieczorów LATOŚ 2021 będzie w Eko-Brzozówce jeszcze kilka, do babiego lata na przełomie września i października.

W niedzielę na naszym Amfiteatrze wystąpił zespół ludowy CYMBARKA, chluba naszej gminy. Pięknym głosom kobiet i dziewcząt z okolicznych wsi akompaniowała dziarska kapela: akordeon, kontrabas i bęben. Potem zaśpiewały urocze dziewczynki w wieku do 10 lat, które działają przy Cymbarce jako Wesoła Ferajna. Piękne ustawienie głosów obu zespołów było dziełem naszej przyjaciółki Renaty Mosiołek.

Atmosfera spotkania była wspaniała, a dobre wibracje odczuwalne.

Włącz się! Zrywajmy czarne maski, aby pod nimi ukazał się półuśmiech godny Buddy i Jezusa. Wspólnie twórzmy w harmonii z POKOJEM, MIR, PAX, PEACE, कक्ष, სანაპიროზე. Wstąp wolny(a).

Jest to antidotum na panikę, hołd dla pokoju i prezent Zasadźców i Fundacji Eko-osada Brzozówka dla Ciebie.