A my proponujemy budowanie odporności poprzez spotkania na świeżym powietrzu, udział w tworzeniu kultury, wspólne wczuwanie się w rytmy i wibracje Ziemi i całej Przyrody!

W kwietniu 2021 zapraszamy na spotkania z budownictwem naturalnym: gawędy architektów, budowlanych i inwestorów oraz oglądanie budów realizowanych przez Osadników Eko-Brzozówki. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub na Fb.

W maju rozpędzamy chmury strachu poprzez sztukę i naturoterapie:

8 maja Agnieszka Maćkowiak-Fijałkowska zaprasza do Galerii Sztuki Eko-Brzozówka: Tego dnia o 12.00 otwiera wystawę malarstwa oraz instalacji przestrzennej Krzysztofa Saternusa. Kilka słów o nim:

Podróżnik, lat 47, malarz amator, ogrodnik, niedyplomowany filozof. Autor krótkich tekstów opisujących otaczająca go rzeczywistość. Prywatnie niezadowolony z wielu aspektów życia społecznego. Mieszka w Woli Stroskiej w woj. Małopolskim.

 

15 i 16 maja DNI KUNDALINI-JOGI I MUZYKI MEDYTACYJNEJ, prowadzi Dorota Zdrojewska.

Sobota 15 maja, od 12.00 zwiedzanie Eko-osady. Od 14.00 do 15.30 joga, miejsce: Park Modrzewiowy lub Kopuła Brzozówki. Wstęp 35 zł.
16:30 koncert na gongu "Ziemia", misach tybetańskich i innych instrumentach. Dorota zacznie od krótkiej opowieści o swej muzyce. Wstęp 40 zł. Dla uczestników zarówno jogi jak i koncertu łączny koszt uczestnictwa 70 zł.
Wieczorem: Indywidualne masaże dźwiękiem. Na masaże indywidualne konieczność wcześniejszego umówienia się, ( telefonicznie: 601320114 ) na sobotę, na niedzielę można umówić się osobiście w sobotę.
Niedziela 16 maja, dla zainteresowanych masaże dźwiękiem, umawiane indywidualnie z Dorotą oraz pogawędki na tematy różne.

 

22 i 23 maja: DAWNE SŁOWIAŃSKIE LECZENIE I CO NAM ZOSTAŁO Z TAMTYCH WIEKÓW? Prowadzi Anna Julia Wołoszyn - Naturoterapeuta,  a zarazem znawczyni pradawnych praktyk uzdrawiania, której zasadą jest: "Kluczem przy rytuałach jest wybaczenie sobie i innym! Magiczne działanie to jest tak zwana Magia Sympatyczna, czyli wejście w logikę ludu".

Sobota, 22 maja: godz. 12.00 -  gawęda o tradycji słowiańskich uzdrowicieli, zielarek i szeptuch oraz ich znaczenia dla współczesności, wstąp wolny(a). Od 15.00 indywidualne konsultacje. Wieczorne ognisko - wstąp wolny(a).

Niedziela 23 maja: od godz. 10.00 - indywidualne spotkania/konsultacje z Anną. Od osoby 50 zł.

Uwaga: Opłaty przeznaczone są dla prowadzących. Fundacja i Osadnicy Eko-Brzozówki udostępniają swe nieruchomości gratis. Składki na ten cel są mile widziane ale nie obowiązkowe.