A my proponujemy budowanie odporności poprzez spotkania na świeżym powietrzu, udział w tworzeniu kultury, wspólne wczuwanie się w rytmy i wibracje Ziemi i całej Przyrody!

W maju 2021 zapraszamy na spotkania z budownictwem naturalnym: gawędy architektów, budowlanych i inwestorów oraz oglądanie budów realizowanych przez Osadników Eko-Brzozówki. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub na Fb.

W maju nie maskujemy się i rozpędzamy chmury strachu poprzez sztukę i naturoterapie:

15 i 16 maja DNI KUNDALINI-JOGI I MUZYKI MEDYTACYJNEJ, prowadzi Dorota Zdrojewska.

Sobota 15 maja, od 12.00 zwiedzanie Eko-osady. Od 14.00 do 15.30 joga, miejsce: Park Modrzewiowy lub Kopuła Brzozówki. Wstęp 35 zł.
16:30 koncert na gongu "Ziemia", misach tybetańskich i innych instrumentach. Dorota zacznie od krótkiej opowieści o swej muzyce. Wstęp 40 zł. Dla uczestników zarówno jogi jak i koncertu łączny koszt uczestnictwa 70 zł.
Wieczorem: Indywidualne masaże dźwiękiem. Na masaże indywidualne konieczność wcześniejszego umówienia się, ( telefonicznie: 601320114 ) na sobotę, na niedzielę można umówić się osobiście w sobotę.
Niedziela 16 maja, dla zainteresowanych masaże dźwiękiem, umawiane indywidualnie z Dorotą oraz pogawędki na tematy różne.

 

22 i 23 maja: DAWNE SŁOWIAŃSKIE LECZENIE I CO NAM ZOSTAŁO Z TAMTYCH WIEKÓW? Prowadzi Anna Julia Wołoszyn - Naturoterapeuta,  a zarazem znawczyni pradawnych praktyk uzdrawiania, której zasadą jest: "Kluczem przy rytuałach jest wybaczenie sobie i innym! Magiczne działanie to jest tak zwana Magia Sympatyczna, czyli wejście w logikę ludu".

Sobota, 22 maja: godz. 12.00 -  gawęda o tradycji słowiańskich uzdrowicieli, zielarek i szeptuch oraz ich znaczenia dla współczesności, wstąp wolny(a). Od 15.00 indywidualne konsultacje. Wieczorne ognisko - wstąp wolny(a).

Niedziela 23 maja: od godz. 10.00 - indywidualne spotkania/konsultacje z Anną. Od osoby 50 zł.

29 i 30 MAJA: TUCH, czyli majański szałas potów i inne praktyki zdrowotne rdzennych ludów Ameryki

Dni zdrowia z Naturą w Eko-osadzie Brzozówka

Zapraszamy Cię 29 i 30 maja do naszej Osady, gdzie w kontakcie z przyrodą będziesz miał okazję uzupełnić siły witalne oraz dowiedzieć się od naszych gości, jak w naturalny sposób zadbać o swoje zdrowie. Mile widziane są osoby dorosłe oraz dzieci. Zapewniamy zajęcia oraz opiekę dla pociech.
Czas i miejsce są bardzo sprzyjające, bo według kosmologii Majów będziemy w trakcie okresu związanego z uleczaniem, a spotkanie odbędzie się w przededniu Dnia Dziecka. Nasza osada przykłada dużą wagę do ekologicznego i zdrowego trybu życia, promujemy również budownictwo naturalne. Eko-Brzozówka położona jest z dala od zgiełku miasta, w otoczeniu zieleni i terenów leśnych.
Naszymi gośćmi będą między innymi: - Ilona Olejnik, specjalizująca się w zdrowym odżywianiu, również w ciąży, podczas karmienia piersią i wieku dziecięcym, a także posiadająca wiedzę o porodach naturalnych,
- Robert Olejnik - podróżnik i uzdrowiciel zajmujący się między innymi kosmologią Majów oraz naturalnymi metodami leczenia,

- Radosław Świt - multiinstrumentalista oraz twórca instrumentów muzycznych, w tym bębnów i grzechotek szamańskich, zajmujący się również technikami rozwoju osobistego.
W planie spotkania mamy szałas potów, warsztat o porodach naturalnych, zajęcia dla dzieci, m.in. z przygotowania zdrowych przekąsek, ceremonię kakao, koncert relaksujący z misami, gongami i innymi instrumentami, wystawa instrumentów, posiłki wegetariańskie.
Szczegółowy harmonogram i koszty podamy wkrótce. Nocleg możliwy jest na naszym polu biwakowym w namiotach, kamperach, samochodach. Po uzgodnieniu możliwy jest przyjazd do nas już w piątek 28 maja. 

W parku będą zajęcia dla dzieci.

 

 

Uwaga: Opłaty przeznaczone są dla prowadzących. Fundacja i Osadnicy Eko-Brzozówki udostępniają swe nieruchomości gratis. Składki na ten cel są mile widziane ale nie obowiązkowe.