W SOBOTĘ, 19 CZERWCA 2021, O 16.00 NA NASZYM AMFITEATRZE ZACZNIE SIĘ DOROCZNY KONCERT PAMIĘCI MIRKO FERNANDEZA SANCHEZA. GRAJĄ JEGO KOLEDZY Z PERUWIAŃSKO-EKWADORSKIEJ GRUPY KURAKAS z miasta Łodzi. Tego wieczora uroczyście rozpalimy ogień, przy którym wspominamy i dobrą energię transformujemy w czyny. Podczas wieczoru odbędzie się ceremonia prawdziwego kakao, podawanego przez Ilonę i Roberta Olejników. I tak rozpocznie się u nas świętowanie letniego przesilenia.

 

MIRKO FERNANDEZ SANCHEZ, 1956 - 2018 

Wieczny wędrowiec i poszukiwacz Prawdy. Uzdolniony artystycznie uzdrowiciel, współzałożyciel łódzkiej Fundacji Jedność. Pięknie grał na inkaskich instrumentach i śpiewał: na estradach, w klubach, na ulicach polskich miast.  Jego unikalna CD „Kapala” jest autentycznym zapisem wokalno-instrumentalnym misterium Ayahuasca, a więc muzyką duszy, pieśnią tęsknoty za jednością z naturą, ludzkością i Bogiem.

Mirko! Raz, ale pięknie zagrałeś przy Kręgu Kamiennym naszej Eko-osady Brzozówka. Wczułeś się w magię tego miejsca i pochwaliłeś je. Miałeś zagrać i zaśpiewać u nas koncert z zespołem Kurakas… Ale teraz grasz już Tam, więc nam pozostały dobre wibracje, którymi ubogaciłeś naszą Osadę. Jak Człowiek, który przybywa do nas z czystym sercem i dobrymi intencjami.

Gracias! Sława!