22 maja zapraszamy tych i te, które poszukują dojrzałej Miłosci... Temat tak samo prosty jaki i trudny. Ale ze wszech miar wart naszej uważności, czy mamy lat 15 czy 75. Jest taka dziewczyna, która zadziwia nas swoją wrażliwością: Asia Tomanek i to ona 22 maja od godz. 11 poprowadzi zajęcia. Tak o nich pisze:

 

Podczas warsztatu będziemy eksplorować 5 języków miłości i moc zastosowania ich w praktyce. Te 5 języków miłości to:

- Słowa

- Czas razem

- Pomoc

- Dotyk

- Prezenty

Główną intencją jest tworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której możemy poczuć energię miłości, zasilać się nią oraz zwiększać nasze zdolności do jej dawania i przyjmowania. Jest to autorski warsztat inspirowany koncepcją Gary'ego Chapmana.

O mnie: Kocham tańczyć, śpiewać i w ogóle tworzyć. Być w połączeniu i przepływie. Jestem delikatną i mocno czującą istotą, która z całego serca pragnie świata wypełnionego miłością.

Praktykuję NVC i Resonant Language - jestem w trakcie szkolenia u Sarah Peyton "Practitioner of Resonant Healing - Training and Certification Program". Jednocześnie rozwijam się w zakresie przywództwa u Miki Kashtan i coachingu u Pernille Plantener. Korzystam też z wiedzy i doświadczenia zdobytych podczas innych programów edukacyjnych (m.in. Kognitywistyka, Terapia zajęciowa/Arteterapia, Seksuologiczny Terapeuta Ciała) oraz niezwykłych kręgów kobiet, które od ponad 3 lat współtworzę w Katowicach.

Mile widziane wolne datki na wsparcie mojej pracy.

Joanna Tomanek

https://www.facebook.com/events/419577132774957/?active_tab=discussion

https://fb.me/e/6ymwbFCnA