Wraz z grupą ludzi z grupy "Świat Rozwoju" spotkaliśmy się 15 i 16 czerwca 2024 r. na zajęciach rozwoju osobistego z biznesem w tle.

Od lat ogniskujemy tu ludzi świadomych, ale wiemy, że gdy świadomi są tylko pięknoduchami, to matrix wygrywa.... Dlatego potrzebne nam są metody świadomego gospodarowania i biznesu. Więc gości u nas organizacja turkusowa - grupa "Świat Rozwoju" charakteryzuje się otwartością na różnorodność, sięganie do etnicznych korzeni i czerpanie z duchowości siły do napotkanych wyzwań XXI wieku

Grupa naszych młodych przyjaciół z trenerami biznesu, terapeutami i mistrzyniami pracującymi z energiami, w formie wykładów na naszym Amfiteatrze pod Modrzewiami, w podobnym do groty wnętrzu Kopuły, w tipi oraz na polankach leśnych, w tym w miejscu mocy.

Między rozmowami o skuteczności gospodarowania własnymi zasobami zdrowia i energii, inwestowaniu sił i środków, będzie można posłuchać śpiewu ptaków, inhalować świeże pędy sosen lub dotknąć kiełkujących konopi, porozmawiać z ekspertem w tipi, przy ognisku lub podczas spaceru piaszczystą, wiejską drogą wśród dojrzewających zbóż.

                 

Relacja:

Zobacz: https://swiatrozwoju.pl/

Odwiedziło nas ok 150 ludzi, a w sobotę wieczorem nasi przyjaciele Manuel i Rafael dali koncert muzyki andyjskiej grupy KURAKAS, który stał się pod koniec wspólną zabawą a bisy trwały tyle samo, co sam koncert. Imprezie towarzyszyła giełda wymiany dóbr, kiermasz zdrowej żywności i dzieł sztuki użytkowej.

Następna impreza "Świata Rozwoju" odbędzie się w Eko-Brzozówce w 2025 roku.