Witaj w 2023 roku! W Sylwestra piękna parada Księżyca i planet:  Merkury, Wenus, Mars, Jowisz, Saturn, rzadko kiedy widoczne razem w jedną noc. Niebo gwiaździste nad nami, a co w nas? 

Niech będzie w nas zdrowie, spokój serca i wierność sobie samej/samemu. I odwaga nam się przyda, aby nie dać zdominować propagandzie strachu, którą możni tego świata od trzech lat gnębią nas z różnych stron!

Niekiedy warto z zawirowań dnia codziennego wyjść na chwilę i wznieść się nieco wyżej, z pomocą naszej wyobraźni, spojrzeć na siebie z perspektywy Kosmosu i zapytać: Jaki jest sens naszej tu egzystencji?

Mamy rożne światopoglądy i wiary. Ale droga każdej i każdego wiedzie do doskonałosci, którą osiągniemy tu lub tam. Modniej się o tym mówi: wykreujmy najlepszą wersję samej/samego siebie...

Tak tu sobie w naszej Eko-osadzie Brzozówka, w moim nieformalnym rezerwacie przyrody, myślą płynę i dedykuję te słowa moim kochanym Przyjaciołom (w Polsce, na Białorusi, w Meksyku, Gwatemali i Peru), Sprzyjacielom (którzy licznie nas odwiedzili w 2022 roku i kibicują w Internecie rozwojowi Eko-Brzozówki i wspieraja nas w kampaniach społecznych). Ale też wrogom naszym, z życzeniem aby się opamiętali, zajęli sobą i więcej nie sprzedawali się matrixowi!

Dosiego Roku!

Sława!

                       Paweł A. Fijałkowski - zasadźca Eko-osady Brzozówka