Z naszą Fundacją współpracuje muzyk, nauczyciel duchowy i mistyk Tomasz Niewiadomy.

W nastrojowym wnętrzu naszej Kopuły, pośród instrumentów archaicznych z różnych stron świata, zasiądzie Tomasz i zadbawszy o oczyszczenie aury każdego z uczestników, krótko omówi sens i genezę swojej sztuki, następnie odda głos instrumentom i śpiewom. Piękne dźwięki spowodują podniesienie wibracji każdego uczestnika i zharmonizowanie grupy z naturą. Zaczynamy o godz. 20.30 ceremonia trwa w czas nocy. Uczestnicy dosypiają na posłaniach rozłożonych na klepisku Kopuły, lub rozchodzą się po swoich kwaterach. Po śniadaniu możesz z nową siłą udać się do swoich zajęć lub pozostać dzień czy dwa na naszym biwaku.

Sprzyja temu dobra atmosfera i przyroda na terenie naszej Osady a niezapomniane wrażenie wywarło misterium Tomasza podczas pełni Księżyca, 24 sierpnia 2018!

WARSZTAT Z MUZYKOTERAPII ORGANICZNEJ:

Instrumenty archaiczne w terapii i w profilaktyce” – praktyczne zastosowanie dźwięku w harmonii z mapą biolokacji (4 kierunków, żywiołów i wszelkich sił związanych z nimi). Podczas jednodniowego warsztatu uczestnik  zaznajamia się z instrumentami (pochodzącymi ze wszystkich kontynentów ziemi) i ich podziałem, celowością w praktycznym zastosowaniu na co dzień. Równolegle w oparciu o wymiar dźwięku zgłębiamy także strukturę własnej osobowości tj. temperament, żywioły  czy cechy osobowości.  Dlatego też każdy uczestnik kursu zostanie zaopatrzony w osobista mapę względem, której będzie mógł oprzeć się w zgłębianiu wszelkiej wiedzy na ten temat. Zajęcia odbędą się w naszym leśnym Amfiteatrze i w tajemniczej Kopule Brzozówki.

W warsztacie może wziąć udział od kilku do 15 osób, dlatego prosimy o uprzednie zarezerwowanie miejsca. Po przyjęciu rezerwacji podamy szczegóły ceremonii.

Z uwagi na pogodę, pracujemy z Tomaszem od maja do października. Zapis misterium mażesz znaleźć w zakładce: OSADA-Projekty,

Dzwoń:  506 980 648 lub 570 246 070